Утеплення підвалу в приватному будинку Ця процедура досить важлива, оскільки при утепленні підвалу спостерігається явна економія теплоенергії і електроенергії. Якщо ви тільки збираєтеся будувати будинок, то можна заздалегідь подбати про здійснення утеплення підвалу для того, щоб надалі не повертатися до цього питання.

Будівництво дерев'яних будинків можна довірити компанії www.saturn-sk.ru, яка вже встигла добре зарекомендувати себе на будівельному ринку. Роботи в цьому випадку проводяться якісно, швидко та з гарантією довговічності.

При виборі матеріалу для утеплення важливо враховувати теплоізоляцію, водостійкість і надійність. Наприклад, полипростирол відмінно підходить для цих цілей, оскільки він відповідає всім вимогам. Підвал треба зміцнювати зовні і всередині.

Утеплення підвалу в приватному будинку
При утепленні зовні важливо приділити увагу трубах, адже на них накопичується конденсат. Для надійності потрібно всі порожнечі залити піною.

Цокольну частину можна зробити на свій розсуд, прикрасити, наприклад, плиткою або дрібної мозаїкою. Фахівці рекомендують робити покриття під невеликим кутом, щоб під час дощу вода стікала від будинку.

Якщо підвал вже опалювальний, то важливо домогтися збереження тепла за допомогою утеплення стін та підлоги.

Розглянемо сам процес роботи:

• насипається пісок до потрібного рівня;

• укладається шар гідроізоляції;

• стелиться полипростирол і фіксується бетонною стяжкою щоб уникнути розтріскування.

Утеплення підвалу займе зовсім небагато часу і економічні розтрати будуть невеликими, однак користь буде значна.