Висока якість без переплат комерційний лінолеум Безумовним лідером бюджетного цінового сегмента підлогових покриттів є комерційний лінолеум. Це один з небагатьох матеріалів, чиї затребуваність і помірна вартість жодним чином не позначилися на бездоганної якості і довговічності.

Серед незаперечних переваг також присутні безпеку для здоров'я і екологічність, що робить лінолеум «Таркетт» комерційний вибором №1 для приміщень сфери охорони здоров'я, спортивних центрів, салонів, що надають косметичні послуги.

Популярно це покриття також і в ряді інших будівель: бізнес-центрах, адміністрації і навіть навчальних закладах. Простіше кажучи, укладання покриття такого класу буде актуальною при досить високих вимогах до матеріалу і невеликому бюджеті.

Переваги

Завдяки безлічі достоїнств комерційний лінолеум Tarkett легко обходить в чесній конкурентній боротьбі не тільки всіх представників свого цінового сегменту, але і багато варіанти підлогових покриттів класу преміум. Він підійде для всіх, хто не бажає переплачувати, так само як і йти на компроміс у плані якості.

Характеристиками, завдяки яким комерційний лінолеум популярний серед споживачів, є:

 • багаторазове відновлення зовнішнього вигляду без вашого втручання – весь строк служби у вас немов новий підлогу;

 • значна зносостійкість, исчисляющая термін експлуатації не роками, а десятиліттями;

 • відсутність ефекту ковзання по підлозі, що забезпечує захищеність від травм;

 • підвищені параметри пожежної та гігієнічної безпеки, закладені в СНиП;

 • широкий асортимент орнаментів і монохромних кольорів, що дозволяє зробити інтер'єр не тільки функціональним і безпечним, але й унікальним у своєму роді;

 • простота догляду завдяки верхньому поліуретановому шару;

 • період служби при грамотно виконаної укладанні і мінімальному догляді становить близько 25 років.

 • відсутність необхідності регулярного ремонту.

 • Завдяки такому поєднанню властивостей лінолеум комерційного класу легко утримує місце лідера серед ПВХ-покриттів з початку його виробництва до теперішнього моменту.

  Як вибрати лінолеум

  Безумовно, для приміщень з високою прохідністю оптимальним вибором є комерційний лінолеум. Виробники подбали і про те, щоб вам було з чого вибирати в цьому сегменті ринку. Вони випускають кілька основних колекцій, в числі яких, крім стандартних варіацій кольорів, товщини покриття і візерунка, представлені струмопровідний, антистатичний, протиковзкий і навіть натуральний лінолеум.

  Крім того, є можливість набувати як споконвічно комерційний, так і напівкомерційний матеріал, дещо різняться по вартості і параметрами. Як бачите, для будь-якого офісу, виробничого, торговельного приміщення або будівлі можна підібрати лінолеум, максимально відповідає висунутим до підлогового покриття вимогам.