Різновиди жалюзі-плісе Після установки сучасної системи склопакетів природним бажанням є декорувати віконний отвір відповідним чином. Жалюзі-плісе є одним з таких способів вікну завершеного сучасний вигляд, не втрачаючи при цьому відчуття теплоти і затишку.Головні особливості штор плісе – елегантність, оригінальність, зручність і довговічність. Продумана система управління відрізняється великим универсалізмом: їх можна відкривати знизу, зверху, а також на відстані, за допомогою пульта. Також велику зручність системи полягає в тому, що у відкритому положенні не спостерігається захаращення віконного просвіту, так як жалюзі дуже компактні. Ламелі жалюзі-плісе мають значне різноманіття за типом тканини, налічується майже 300 видів матеріалу, що відрізняється за кольором, щільності, здатності пропускати чи затримувати світло і т. п. Універсальність карнизів дозволяє підібрати або виготовити жалюзі-плісе навіть на найхимерніші віконні прорізи.

За матеріалом ламелей жалюзі-плісе поділяються на такі види:

1. Прозорі. За властивостями нагадують тюль, але більш зручні у використанні. Вдень забезпечують відмінний захист кімнати від візуального огляду з вулиці, при цьому даючи можливість добре бачити все, що відбувається за вікном. Ввечері ця функція слабшає, але більш щільні види також дають подібну захищеність.

2. Напівпрозорі. За параметрами нагадують легкі гардини. Вдень відмінно захищаю приміщення від сонця і сторонніх поглядів, те ж саме стосується і вечірнього часу. Частково пропускають світло.

3. Затемняють. За властивостями нагадують легені щільні штори. Забезпечують необхідну захистів від спеки, сонця і зовнішнього огляду.

4. Перфоровані. Мають стільникову структуру, створює візуальний ефект об'ємності. Матеріал володіє великою міцністю і тривалим терміном експлуатації. Існує різновид перфорованих жалюзі-плісе – «світлопроникні».

Різновиди жалюзі-плісе
Спеціальне металеве покриття утворює шар повітряних камер, що підсилюють ізоляційні показники. В результаті декороване приміщення забезпечується ідеальним захистом від сонячного випромінювання.

5. День-ніч. Найпопулярніша різновид жалюзі-плісе. В ній застосовують два типу тканини, в залежності від часу доби: вдень можна застосовувати щільну тканину, вночі – більш прозору.

Як правило, матеріал для штор плісе ховається спеціальним брудовідштовхуючими речовиною, яке здійснює ламелі також міцніше. Також тканини добре протистоять волозі і дуже прості в догляді – достатньо іноді чистити їх за допомогою щітки.