Яка фарба для дерева краще У наш час доступні багато нові будівельні матеріали, але, як і раніше, великим попитом користуються натуральні фарби для деревини. Пов'язано це з тим, що елементи, що виготовляються з бруса, не тільки не втрачають попиту, але він лише збільшується, так як в їх користь можна відзначити ідеальне співвідношення ціна-якість, надійність і якість матеріалу.

До того ж, варто розуміти, що деревина, як натуральний матеріал, виділяє особливу енергетику. Якщо для будівництва будинку був використаний зруб, а підлоги приміщень покриті паркетом, в таких кімнатах буде панувати спокійна сімейна атмосфера. Подібні якості властиві і меблів, для виготовлення якої використовуються деревні породи. Асортимент натуральних фарб доступний тут www.kreidezeit.ru.

Яка фарба для дерева краще

Деревний матеріал: переваги

Брус на даний момент актуальним як для виконання зовнішніх, так і внутрішніх робіт, що обумовлюється багатьма його достоїнствами, приміром, тим, що:

• він має приємний і натуральний вигляд;
• гиппоаллергенен і безпечний для здоров'я людини;
• має високу стійкість до зносу, до того ж, з його допомогою можна здійснювати реставраційні роботи;
• його можна просочити спеціальним складом, якої дасть стійкість до утворення подряпин, тріщин і інших деформацій.

Розглядаючи останню характеристику, стає зрозуміло, що деревний матеріал прослужить максимально довго в тому випадку, якщо його обробити спеціальним складом. Найбільш простий і ефективний спосіб – фарбування.

Які проблеми вирішує фарбування

Як і будь-які інші будівельні матеріали, таке покриття має певні негативні якості. Головний недолік полягає в низькій стійкості до вологи, до того ж, негативний вплив можуть надавати ультрафіолетові випромінювання. Деревина також може видозмінюватися під впливом температур, точніше їх перепадів, вітру, шкідників (грибки, комахи).

Всі проблеми, описані вище, можна вирішити, якщо використовувати для покриття деревного спеціальний лакофарбовий складу. До того ж, завдяки такій фарбі приміщення отримав закінчений зовнішній вигляд, але дивним чином позначиться на загальному інтер'єрі. Подібну фарбу використовують і для зовнішніх робіт, де вона захищає поверхню від механічного впливу.

Вибираємо матеріал для фарбування

Вибирати покрысочные матеріали слід уважно, і брус – не виняток. У першу чергу варто розуміти різноманітність продукції, так як є фарби для підлог, зовнішніх і внутрішніх робіт, синтетичні, натуральні і так далі.

• Прозорість. Спершу варто визначитися, що вам знадобиться для роботи лак або фарба. Лак є прозорою рідиною, яку наносять на поверхню матеріалу з тією метою, щоб захистити його від вологи, сонячних променів і шкідників. До того ж, завдяки лаку зберігається натуральний вид деревини і її текстура. Якщо періодично оновлювати лакове покриття, то деревина прослужить довгі роки;

• натуральна фарба. Такі барвники зараз відносять до тонуючим засобів, адже вони не перекривають собою істинний вид матеріалу. Найбільш відомий засіб цієї категорії – морилка, необхідна для затемнення поверхні, що надає певну чіткість узору. До складу морилки входить масло, спирт, фарбувальні пігменти і вода. Фарбувальна щільність може бути різноманітною, залежно від того, в якому процентному співвідношенні підібрані пігменти.