Вибір шин для навантажувачів Безперебійна робота багатьох промислових підприємств є одним з результатів високої ефективності використовуваних для цього вилочних навантажувачів. Сучасні моделі цієї спецтехніки відрізняються не тільки комфортом і безпекою водіння, але і відмінною стійкістю, маневреністю і тривалим терміном служби.

Багато в чому ці експлуатаційні властивості забезпечуються за рахунок технічних характеристик встановлених на вилкових навантажувачів шин. Саме тому до їх вибору потрібно підходити максимально відповідально.

Основні чинники вибору шин для навантажувачів

При виборі цього різновиду avtoshinkom.ru не повинна бути визначальним чинником. Куди більш важливим є використання в цій якості експлуатаційних властивостей гуми. Найбільш істотними з них є наступні характеристики:

 • хороше зчеплення на тому типі дорожнього покриття, на якому проходить більша частина експлуатації вилочного навантажувача;

 • надійний захист деталей і вузлів підвіски і трансмісії від ударної дії при проїзді нерівностей на поверхні дорожнього покриття;

 • підвищена механічна міцність, як каркаса, так і самого протектора при експлуатації в несприятливих умовах;

 • високий рівень комфорту, в тому числі і акустичного;

 • забезпечення безпеки при русі.
 • Види дорожнього покриття

  Першим, на що необхідно звернути увагу при виборі шин для навантажувачів, є дизайн їх протекторного малюнка. Саме цей елемент конструкції покришки визначає її продуктивність на тому або іншому вигляді покриття. Більшість виробників ділить такі моделі на кілька категорій:

 • для асфальтно-бетонних покриттів;

 • для грунту.
 • Покришки, призначені для експлуатації на асфальтно-бетонних покриттях, відрізняються протектором, для дизайну якої характерна наявність невисоких блоків, з яких сформовано кілька поздовжніх ребер. При цьому вони розташовані практично впритул один до одного, що з попередньою особливістю забезпечує низький опір коченню.

  У свою чергу, «грунтові» шини для навантажувачів оснащуються протектором з більш високими і далеко віддаленими один від одного блоками. Найчастіше, вони розташовані під гострим кутом відносно напрямку руху, завдяки чому забезпечуються максимальні поздовжні тягові характеристики.

  Ширина протектора і розміри його елементів

  Шини для вилочного навантажувача є не тільки засобом пересування, але і точками опори. При цьому вони повинні не тільки забезпечувати стійкість спецтехніки, але і забезпечувати рівномірний розподіл зовнішнього навантаження по плямі контакту. Саме тому найкращим вибором є шини, у яких протектор має широкий профіль, а крім того, містить найбільш великі блоки. Зокрема, такими характеристиками володіють avtoshinkom.ru які можна в багатьох інтернет-магазинах.