Корковий плаваючий пол ряд важливих особливостей Серед досить великої різноманітності всіляких видів пробкових оздоблювальних матеріалів, виконані за плаваючою технології пробкові підлоги, завдяки своїй особливій методиці укладання, сьогодні користуються цілком заслуженою популярністю.

І це зовсім не випадково, оскільки найголовніша особливість подібного підлоги полягає в тому, що його, у разі переїзду, можна буде досить легко перенести в інше приміщення, адже подібного типу підлогові покриття, при необхідності, досить просто демонтуються, і потім, також неймовірно легко монтуються на новому місці. Однак це, звичайно ж, всього лише незначна дещиця того, чим підлогу даного типу може ще здивувати свого власника.

Що мається на увазі під плаваючим підлогою

Слід відразу зазначити, що таке специфічне назва даного типу підлоги ні в якому разі не говорить про те, що на його поверхні створюється відчуття своєрідного хвилювання і почуття уплывающей з-під ніг землі. Якщо розглядати безпосередньо в плані відчуттів, то переміщення по коркового плаваючого підлозі зазвичай дуже сильно схоже на щось середнє, між ходьбою по перській длинношерстному килиму і досить товстому шару каучуку.

Корковий плаваючий пол ряд важливих особливостей
Насправді ж, поява такої назви як «плаваючий» підлога, пов'язано виключно особливою методикою його укладання. На відміну від традиційної технології, коли коркова плитка укладається на підлогу і надійно з'єднується з основою за допомогою спеціальних клейових розчинів, даний спосіб передбачає з'єднання пробкових панелей лише виключно між собою.

Що ж стосується всього іншого, то тут виконаний з плаваючою технології підлога повністю схожий на традиційне коркове покриття. Адже застосовувані в обох випадках коркові панелі звичайно мають практично схожою структурою, іншими словами, мають повністю аналогічне основу і виконане з натурального шпону декоративне покриття.

Методика монтажу

Корковий плаваючий пол ряд важливих особливостей
Насправді, в наші дні існує досить невелику кількість матеріалів, призначених для облаштування підлогових покриттів, які б відрізнялися своїм досить простим способом укладання. Що ж стосується монтажу коркового плаваючої підлоги, то тут абсолютно не потрібні ні спеціальні інструменти, наявність яких-небудь специфічних навичок. До того ж, робоча поверхня, в подібній ситуації, не буде потребувати обов'язкової попередньої підготовки.

Якщо ж говорити про саму процедуру укладання такого плаваючої підлоги, то вона чимось дуже сильно нагадує збірку дитячого пазла. Завдяки саме цьому, власник навіть поодинці зможе здійснити укладання подібного статі лише за один день, навіть якщо приміщення буде відрізнятися своїми досить солідними габаритами.