Як вибрати металочерепицю Металочерепиця представлена в самих різних видах і цінових категоріях на сучасному ринку. На що потрібно звернути увагу при виборі покрівельного матеріалу?

Які особливості металочерепиці відіграють роль?

центр покрівлі та фасаду.рф виконана з листової сталі, яка доповнена спеціальним захисним полімерним покриттям. Це покриття імітує фактуру черепиці. Такий покрівельний матеріал, який легко монтується до поверхонь різної форми. Єдине обмеження – нахил схилу повинен перевищувати 14 градусів. Застосування металочерепиці можливо в будь-яких кліматичних поясах та регіонах. Її використовують для обробки покрівлі приватних будинків, громадських будівель, магазинів, промислових будівель і т. д.

На що звернути увагу при виборі металочерепиці?

Ринок насичений різними видами металочерепиці, що поставляється численними компаніями – як російськими, так і зарубіжними. Популярні бренди відрізняються перевіреним роками якістю, прагнуть чітко відповідати всім будівельним стандартам. При цьому невеликі компанії часто пропонують матеріал гідної якості за вигідними цінами.

При виборі металочерепиці варто звертати увагу на такі показники, як:

 • товщина сталі;

 • товщина оцинкування;

 • декоративні якості;

 • строки експлуатації.
 • Покрівля, виконана з металу з поліуретановим покриттям, відрізняється максимальними термінами експлуатації – 15 років. Покриття з поліестеру служить трохи менше – приблизно 10 років.

  Стандартна металочерепиця виконана із сталевого листа товщиною 0,5 мм, Щоб заощадити, можна придбати матеріал на основі тонкої сталі – приміром, товщиною 0,45 мм У цьому випадку крок обрешітки робиться мінімальною.

  Варто звертати свою увагу на маркування металочерепиці. Деякі виробники вказують значення листа стали, що дорівнює 0,5 мм, хоча в дійсності воно дорівнює 0,45 мм або навіть менше. Не варто гнатися за дешевизною – слід вибирати матеріали перевіреної якості від відомих виробників. Також можна перевірити листи стали з допомогою мікрометра перед покупкою.

  Також важливим аспектом є товщина оцинковки. Чим товще шар цинку, тим довше прослужить металочерепиця. Товщина шару цинку може змінюватися в залежності від компанії-виробника. Краще всього вибирати такий виріб, яке є ідеальним в плані поєднання ціни і якості.

  Декоративні показники – важливий ознака металочерепиці. Якісний матеріал має рівномірне покриття, виконане з полімерних сумішей. Якщо полімерний шар буде завдано неякісно, з порушенням існуючих технологій, то в недалекому майбутньому дах вигорить, стане плямистої і втратить свій презентабельний вигляд. Найпопулярнішими полімерними покриттями є поліестер, пурал і пластизол. Найменше схильний до вицвітання пурал. Найдешевшим варіантом є поліестер.