Конструкційні особливості скляної підлоги На ринку будівельних технологій постійно з'являються нові розробки, і скляні підлоги є однією з них. Оригінальність даного винаходу полягає в його прозорості, що дає додаткові можливості з точки зору дизайнерського оформлення: це сюди можуть входити різні підсвічування, так і ефекти в стилі 3D.

Скляна підлога має такі складові частини:

1. Основа. Це може бути як рама із сталі, так і ідеально рівна і міцна бетонна поверхня. Від якості і міцності основи багато в чому залежить термін служби скляної підлоги.

2. Покриття. В якості прозорого декорує покриття використовують найчастіше удароміцні види триплекс, що протистоїть впливів до 400кг/м2. Триплекс має слоенную структуру, що включає три кулі товщиною 8 мм. Окремі прошарки розділяє між собою плівка з полімеру. Іноді для облаштування прозорих підлоги можуть застосувати ламіновану різновид гартованого скла. Однак даний матеріал не так популярний, оскільки він не піддається обробці поза заводських умов.

3. Ущільнювач. Виготовляється з силікону, і виступає в якості буфера між декоративним покриттям і основою. Це значно збільшує термін експлуатації виробу, оберігаючи скло від швидкого руйнування при прямому контакті з металом або бетоном.

4. Підсвічування. Світлодіоди відіграють вирішальну роль у світловому оформленні прозорого підлоги. З її допомогою створюються різні неповторні ефекти, що надають виробу неповторність.

5. Декор. Як правило, він наноситься на основу, адже для скла важлива саме його прозорість. Декоруючими елементами часто буває 3Д плівка або камені з дна моря. Взагалі меж для фантазії в цьому відношенні немає, і під скло може поміщатися що завгодно, від малюнків і фотографій, до тераріумів з живими комахами або плазунами.

Конструкційні особливості скляної підлоги

Одним з головних моментів при облаштуванні прозорого скляного підлоги є правильне обладнання ніші. В даному випадку важлива як добре прорахована глибина, так і самі габарити, що має вирішальне значення для подальшого укладання скла поверх неї. Тільки після оформлення ніші проводиться індивідуальне замовлення декоративного покриття, з точним зазначенням усіх параметрів, аж до міліметра. Оформлення поглиблення проводиться на свій смак, при цьому може використовуватися як кахельна плитка, так і будь-який інший будівельний матеріал типу ламінату, деревини або вінілової плівки з 3Д зображеннями.