Характеристики металевої водостічної системи Після завершення будівництва будинку дуже важливо обладнати його ефективної водостічної системою, що служить захистом від значного зволоження фундаменту, стін і цоколя.

Функціонально такі системи влаштовані дуже просто: під час кліматичних опадів або танення снігу вода з даху відводиться на землю за допомогою спеціальних жолобів. Крім цього, така система має і декорирующее властивість, оформляючи місце стикування даху і фасаду. Якщо водостоки не змонтувати, то вода буде стікати з даху так, як їй захочеться, намачивая при цьому елементи стін і фундаменту, що значно скоротить термін їх експлуатації.

При організації водостічної системи використовуються спеціальні водовідвідні жолоби, розміщуються за певним кутом. Окремою частиною виступають зовнішні водостічний труби різної форми. За допомогою продуманої кріпильної системи організовується подача стікає по жолобах води в зовнішні водостічний труби, що відводять її на безпечну відстань від будинку. Розмір і форма складових частин системи залежить від типу будови. Найбільш популярними матеріалами для виготовлення водостоків є пластик, мідь і сталь оцинкована, що користується найбільшою популярністю. Для збільшення експлуатаційних характеристик оцинкований матеріал покривається шаром спеціальних полімерів, що не перевищують 100 мкр. Завдяки йому водостоки отримують надійний захист від впливу корозії, а також від різного роду механічних дій (ударів, подряпин, згинання).

До достоїнств металевої водостічної системи можна віднести:

1. Міцність. Витримують велике скупчення снігу, сильні зливи і механічні впливу середньої сили. Не деформуються при значних коливаннях температури повітря від -55 до +110, що дає можливість використовувати системи в різних кліматичних поясах. Відмінно переносять процес замерзання та розмерзання.

2. Посилені захисні властивості. Завдяки завдасться полімерам водостоки набувають надійний захист від корозії, ультрафіолету. Не страшні такій системі також кислотні дощі і спалаху.

3. Високі декоруючі властивості. Полімерні покриття виконуються в багатій колірній гамі, що дозволяє з легкістю підібрати необхідний відтінок, відповідний дизайнерської задумом.

Характеристики металевої водостічної системи

4. Невелика амплітуда температурних розширень. Порівняно з водостоками з інших матеріалів, металеві в значно меншій мірі піддаються температурним розширенням і звуженням. Це багато в чому полегшує монтаж з'єднувальних ущільнювачів, не приводячи до подальшого протікання на місцях стиків окремих фрагментів.

Дана система володіє величезним универсалізмом в плані форм і розмірів, тому її можна змонтувати навіть на дахах з нестандартною конфігурацією. Маса всієї конструкції не дуже велика, тому значних навантажень на підставу будинку її монтаж не виробляє.