Що можна зробити із залишків ламінату Всім відомо, що ламінат використовується для підлогового покриття. Але от біда, як ні старайся, а зайві шматки матеріалу все одно залишаються. Начебто і купуєте без зайвого запасу, однак є невикористаний резерв.

Задаючись питанням - laminatgid.ru можна знаходити різні рішення. Адже, що ж робити в такому випадку? Викинути шкода, адже матеріал коштує дорого, та й спрацьовує принцип жадібності. На розум приходять самі різні ідеї, аж до креативного мислення.

Що можна зробити із залишків ламінату
Можна сказати, що людський мозок починає фонтанувати, при цьому з'являються свіжі думки. Але повернемося до ламінату, він настільки практичний, що деякі знаходять йому застосування в декораціях.

Приміром, якщо озирнутися навколо, то можна помітити, що не вистачає поличок під прикраси. Ось вам і сфера для використання ламінату. Правда, важкі предмети він не витримає, а ось, як було сказано раніше, прикрасам там саме місце.

Не виняток і побутове застосування ламінату, пов'язане з посівом розсади. З нього можна зробити шухляди, але не забувайте, що матеріал боїться вологи. Тому, вниз стеліть плівку, щоб при поливі вода не потрапила на ламінат.

До речі, можете побалувати дитини. Напевно, що він любить незвичайні іграшки, тим більше це актуально для дівчаток. Вони воліють ляльки, відповідно їм потрібно будиночок. Ось і зробіть його з ламінату, благо матеріал еластичний і легко піддається монтажу. Самі побачите, що з цього вийде, заодно і дитині буде приємно, коли батьки роблять їй подарунки.