Напівкомерційний лінолеум Один з найпопулярніших видів лінолеуму – напівкомерційний, виступають свого роду середньою ланкою між двома іншими видами, побутовим і комерційним, увібравши в себе їх кращі характеристики.

Напівкомерційний вид найчастіше застосовують в тих приміщеннях, де навантаження на підлогу можна оцінити як середню – готелях, конференц-залах, лікарняних палатах. Найкомфортніше це покриття себе почуває, якщо приміщення не стикається з вулицею. Напівкомерційний лінолеум має наступну структуру:

#10102; Підставу. Матеріалом для нього служить спінений полівінілхлорид. Надає покриттю додаткові властивості ізоляції тепла і звуку.

#10103; Декоративний шар. Володіє структурною поверхнею, що досягається за допомогою спеціальних добавок. Завдяки цьому лінолеуму притаманна широка гама відтінків і художніх рішень. Дуже часто використовуються імітації дерева, каменю, цегли, декоративної штукатурки та інших видів натуральних матеріалів.

#10104; Захист. Цей шар набагато товщі, ніж у побутового, що позначається і на терміні служби напівкомерційного лінолеуму – до 15 років.

#10105; Стеклохолст. Додає матеріалу високої щільності. Склохолст включають в основу.

З урахуванням всіх особливостей будови і використовуваного матеріалу, напівкомерційний лінолеум володіє наступними характеристиками:

#9745; Досить велика маса (2-2,5 кг на 1 м2).
#9745; Хороша зносостійкість.
#9745; Містить антибактеріальні компоненти.
#9745; Містить додаткове захисне покриття.
#9745; Захисне покриття має досить велику товщину, що сприяє збільшенню міцності.
#9745; Не схильний до вигоряння.
#9745; Висока вологостійкість.
#9745; За рахунок м'якої підкладки дає амортизацію при ходьбі, що особливо зручно людям з хворим хребтом.
#9745; Застосовується в комбінації з теплими підлогами. Але максимальна температура впливу на лінолеум – не більше 27 градусів.
#9745; Антистатичність.
#9745; Добре переносить вплив миючих засобів, не деформуючись при цьому.
#9745; Простота в експлуатації. Достатньо час від часу робити вологе прибирання.
#9745; Щільність покриття перешкоджає утворенню вм'ятин від меблевих ніжок і роликів.
#9745; У продажу представлений великий гамою кольорів, відтінків і малюнків.
#9745; Достатньо великий термін використання (в середньому – 15 років). Для кращого збереження експлуатаційних якостей лінолеум рекомендується час від часу натирати за допомогою спеціальної мастики.
#9745; Ціна напівкомерційного лінолеуму значно нижче комерційного.