Види паркетного покриття Для того, щоб вибрати якісний паркет, потрібно пам'ятати, що від довжини і товщини його планок залежить і термін служби покриття. При рівній товщині і більше 1,6 сантиметрів і при довжині планок, що становить 35 сантиметрів, планки можуть втрачати таке важливе засіб, яким є еластичність.

Для тих, кому необхідна www.als-energo.ru, знадобиться придбати не тільки відповідне обладнання, але і отримати дозвіл на експлуатацію. На сьогоднішній день ринок продажу представляє такі різновиди паркету, як щитовий паркет, набірний або мозаїчний паркет, паркетна дошка і штучний паркет.

Види паркетного покриття
Який саме вибрати паркет вирішує господар. Він може в магазині проконсультуватися з менеджерами і продавцями. Краще всього під час ремонту або будівництва відвідати магазин з майстром-паркетником. Будівельні магазини споживачеві зараз пропонують купити паркет, який має елементи певної фінішної обробки. В такому випадку необхідно пам'ятати кілька важливих порад від професіоналів.

Якщо купується паркет вже повністю отлакірованний і відшліфований паркет, то всі проблеми повністю не вирішуються. Ті труднощі, які вирішуються зазвичай при монтажі покриття будуть просто перенесені на час, коли буде вирішено лак замінити на паркетній підлозі вперше. До того ж, сама укладання отлакірованного паркету стане набагато складніше. Адже для того, щоб лак не пошкодити, треба працювати дуже акуратно.

І, звичайно ж, загальновідомо, що купівля якісного матеріалу підвищить згодом естетичні характеристики покриття підлоги в готовому вигляді. Купивши неякісний матеріал і витративши на нього менше, більше доведеться заплатити за його укладання. Готовий підлога, вкрита таким матеріалом, не стане найкращим. А якісний матеріал, радуючи око, прослужить довго.