Оптимальний варіант відливу для даху Для того, щоб забезпечити оселі максимальний захист від кліматичних опадів, на покрівлі монтують водостічну систему: в її завдання входить відведення дощових і талих вод за межі будинку.

Споруди, позбавлені водостічних систем, відрізняються неохайним зовнішнім виглядом і піддаються швидкому зносу. Наявність якісних відливів не тільки продовжують експлуатаційний термін служби будівлі, але і надає йому особливу оформленість. Покрівельні відливи виготовляються з матеріалів підвищеної міцності, здатних витримувати не тільки постійне вплив вологи, а також сезонні коливання температури повітря, сонячні промені і сильні пориви вітру.

Найбільш поширеними видами відливів є:

1. Пластикові. Дані вироби мають дуже великим вибором колірної гами, що дає можливість без особливих зусиль підібрати найбільш підходящий відтінок для свого будинку. Використовується високоміцний пластик дозволяє досягати гарної експлуатаційної довговічності виробів, при досить простому монтажі. Ще одна особливість пластикових відливів – при проходженні води вони видають дуже мало шуму, що особливо актуально в темний час доби.

2. Оцинковані. Напевно, самий міцний і довговічний вид покрівельних відливів, відрізняється відмінною механічною стійкістю і стійкістю до корозії. На відміну від колишніх часів, коли подібні вироби завжди були одноколірні, сучасні методи покриття додатковим захисним шаром полімеру дозволяють отримати широке колірне розмаїтість. Товщина

Оптимальний варіант відливу для даху
використовуються при цьому оцинкованих сталевих листів звичайно варіюється в межах від 0,5 до 1 мм, що дає можливість застосовувати подібні відливи практично на будь-якому покрівельному матеріалі. Додаткове оснащення полімерним покриттям дозволяє протистояти значним температурним коливанням, що робить оцинковані відливи універсальним оснащенням водостоків в будь-якій кліматичній зоні.

3. Алюмінієві. Найдорожчий вид відливів, володіють значно більшою легкістю, ніж сталеві: до того ж, вони дуже добре миються водою. При виготовленні алюмінієвий прокат проходить процес знежирення і хромування, потім, після нанесення синтетичної смоли, його обпалюють. Отримана в результаті такого процесу поверхню не тільки ідеально гладка: вона здатна тривалий час зберігати початкову свіжість фарбування.