Штукатурка полімерна особливості матеріалу і його застосування Деякий час тому будівельний ринок міг запропонуєш лише цементну або гіпсову штукатурку. Зараз доступні багато сучасні матеріали, необхідні для того, щоб зробити мокру обробку фасаду або внутрішніх стін.

У цій статті ми розглянемо полімерну декоративну штукатурку, яка відрізняється характерними особливостями. Компанія будівельних матеріалів «Marvel» пропонує декоративну штукатурку короїд акрил.

Штукатурка полімерна особливості матеріалу і його застосування

Що являє собою полімерна штукатурка

Полімерні матеріали характерні тим, що не застосовуються, коли потрібно грубе вирівнювання поверхні (важкі мінеральні сполуки). Вони наносяться тонким шаром на стіну, яка була попередньо підготовлена. В іншому випадку, її застосовують для декоративної обробки.

Яких видів буває полімерна штукатурка

Подібні будівельні суміші виготовляються з полімерних смол і інших синтетичних речовин. Їх можна зробити самостійно перебуваючи на будмайданчику, як, наприклад, цементно-піщану штукатурку. Пояснюється це тим, що для досягнення пластичних, міцнісних та інших важливих характеристик потрібне введення спеціальних добавок і наповнювачів в строгих пропорціях.

На даний момент доступні наступні види полімерних складів:

• акрилова – в якості основи застосовуються синтетичні смоли. Після того, як вона буде нанесена на стіну, починає випаровуватися вода, в результаті чого полімеризуються молекули речовини, яка твердне і утворює собою міцну, паропроніцаємую поверхню, відрізняється стійкістю до вологи;

• силіконова – для її виробництва застосовують водну дисперсію силіконової смоли. Особливість такого складу в тому, що йому характерні властивості як мінеральних, так і полімерних складів. Даний матеріал відрізняється якістю, надійністю та довговічністю і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками;

• силікатна – основою служить рідке калієве скло. Даний склад застосовується спеціально для тих цілей, коли потрібна обробка известесодержащих поверхонь.

Варто відзначити, що будь-яку полімерну суміш можна колеровать в обсязі, приміром, як звичну водно-дисперсійну фарбу. Як результат, забарвлюється вся товщина покриття, що дозволяє приховати будь-які нерівності, які виникають в результаті застосування.

Яких видів буває декоративна поверхня

Створюване полімерне штукатурне покриття може бути різних видів внаслідок різних кольорів і складів. Проте, здебільшого це залежить від того, яких розмірів і конфігурацій застосовуються гранули наповнювача, які включені в суміш. В якості наповнювача може бути використаний кварцовий пісок, мелений мармур, граніт та інші натуральні камені.

Полімерної декоративній штукатурці доступна однорідна зернистість (кожна гранула буде ідентичного розміру) або утримання певного числа більш великих зерен. Даний показник, а також метод нанесення, впливає на зовнішній вигляд готового покриття, яке може бути таким:

• однорідність і шорсткість – досягається із застосуванням дрібнозернистою штукатурки;

• рельєфність – коли свіжонанесений склад обробляється за допомогою кисті, зубчастого шпателя, рельєфного валика або аналогічного інструменту, необхідного для створення на поверхні малюнка;

• борозність і шорсткість – коли суміш, що містить великі гранули, розрівнюється за допомогою шпателя або гладилки. Натискаючи інструментом, зерна починають перекочуватися, утворюючи тим самим поглиблення на самому шарі.